морські та повітряні
Судна
аеропорти та порти
задіяні в перевезенні зброї, викраденої української продукції та в обході санкцій
Загальна кількість:
1025
Морських суден
155
Капітанів
Оновлено: 11.07.2025
Морська логістика критично важлива для нарощування військових спроможностей агресора, пересування військ, отримання зброї та підсанкційних товарів, торгівлі краденим. Агресори перевозять зброю міжнародними протоками на цивільних торгових суднах. Експорт викопного палива в обхід санкцій - основне джерело доходів для росії та Ірану. Тіньовий танкерний флот та судна без льодового класу в Арктиці загрожують екологічною катастрофою. З продажу сільськогосподарської продукції з тимчасово окупованих українських територій росія фінансує війну та зберігає лояльність своїх союзників – Ірану, КНДР.
Спільно ми в змозі це припинити, щоб відновити мир та безпеку
Що потрібно зробити:
  • санкціонувати судна зі списку нижче, а також усі пов’язані компанії та особи (власники, оператори, менеджери, керівники, старші члени екіпажу)
  • заборонити заходи таких суден у порти, територіальні води, ВЕЗ та міжнародні протоки, продаж запчастин для них
 
  • вимагати при отриманні страхових та інших послуг банківські виписки для підтвердження виконання прайс-кепу
  • залучати до збору доказової бази фінансові та профільні установи, оприлюднювати результати розслідувань, застосовувати реальні покарання, в тому числі значні штрафи
Переглянути
Повітряні судна Порти Аеропорти
 
 
 
 
 
 
Всього: 35
ANATOLIY NIKOLAEV
Назва судна
ANATOLIY NIKOLAEV
IMO
9868821
Прапор (діючий)
російська федерація російська федерація
Тип судна
Універсальне суховантажне судно
Категорія
Перевезення вантажів з/до ТОТ України
icon arrow-tree Викрадення українського зерна
Судно задіяне у викраденні українського зерна з ТОТ України, здійснює заходи в порти ТОТ України, зокрема, у січні 2025 року здійснило захід у порт Феодосія (ТОТ Крим України). Судно з квітня 2022 року систематично вдається до ведення темної діяльності в районі Керченської протоки, портів в Азовському морі, портів Феодосія, Керч. Судно афілійовано з підсанкційною російською компанією АТ "ДТЛК" (іпн 7720261827) - державною транспортною лізинговою компанією, що підконтрольна міністерству транспорту рф, і спеціалізується на авіаційних, морських, залізничних, пасажирських перевезеннях, автомобільній, спеціальній техніці для російських компаній транспортної галузі, інвестиційній діяльності з розвитку транспортної інфраструктури рф. Відповідно до договору ДЛ 0633-008-К/2017 від 14.11.2017 судно ІМО 9868821 надано АТ "ДТЛК" у фінансовий лізинг строком до 30 листопада 2034 року російській компанії ТОВ "Навіс-1".
Дивитися профіль
OMSKIY-133
Назва судна
OMSKIY-133
IMO
8873336
Прапор (діючий)
російська федерація російська федерація
Тип судна
Універсальне суховантажне судно
Категорія
Перевезення вантажів з/до ТОТ України
icon arrow-tree Викрадення українського зерна
Судно задіяне у схемах викрадення українського зерна з ТОТ України, систематично вдається до ведення темної дільності в районі Керченської протоки, в Балтійському, Чорному, Азовському морях в районі російських портів. Судно належить до флоту підсанкційного російського АТ "Волга-Флот" (іпн 5260902190). АТ "Волга-Флот" є однією з найбільших судноплавних компаній росії, що здійснює перевезення навалочних, генеральних, наливних і проектних вантажів територією Північно-Західного, Центрального, Волзького, Азово-Донського, Камського та Більського басейнів з виходом у прибережні води Балтійського, Чорного, Каспійського морів, північні порти росії та райони Крайньої Півночі.
Дивитися профіль
SEA MARINE 1
Назва судна
SEA MARINE 1
IMO
9255830
Прапор (діючий)
В'єтнам В'єтнам
Тип судна
Танкер для перевезення нафтопродуктів
Категорія
Перевезення вантажів з/до ТОТ України
icon arrow-tree Заходи в порти ТОТ
Танкер у період дії нафтового ембарго G7+, політики price cap на російську нафту/нафтопродукти задіяний в експорті російської нафти/нафтопродуктів переважно з російських портів у Чорному морі (Туапсе, Новоросійськ, Тамань (Залізний Ріг)), застосовуючи високоризиковані, оманливі практики (вимкнення AIS, STS-передач поблизу Греції). Також танкер здійснює заходи в порт Камиш-Бурун на ТОТ Крим України. 20 січня 2025 року в поблизу Греції, куди з району Керченської протоки з вимкненим AIS прибув танкер ІМО 9255830, відбулася STS-передача з танкером ІМО 9402732 класу VLCC, афілійованим з індійською компанією Gatik Ship Management, яка у 2022-2023 роках входила у топ-гравців тіньового танкерного флоту, задіяного в експорті російської нафти/нафтопродуктів в умовах західних санкцій. 08 лютого 2025 року поблизу Греції відбулася STS-передача російської нафти/нафтопродуктів, вивезених з порту Туапсе у Чорному морі, з тим самом танкером ІМО 9402732 класу VLCC. 09 травня 2025 року Сполученим Королівством до танкера застосовано санкції у рамках введення обмежень до тіньового флоту рф, у тому числі за участь у діяльності, метою або наслідком якої є дестабілізація України, підрив/загроза територіальній цілісності, суверенітету чи незалежності України або отримання вигоди від уряду росії чи його підтримка, участь у перевезенні нафти/нафтопродуктів російського походження, зокрема, з росії до третьої країни. У червні 2025 року Канадою застосовано санкції до судна.
Дивитися профіль
War & Sanctions 2025
To top