Підписатися

Викрадачі дітей

Перелік осіб, причетних до депортації українських дітей
Загальна кількість:
281
Фізичних осіб
113
Юридичних осіб
Оновлено: 18.07.2024
Усі причетні до депортації українських дітей: посадовці, які приймають рішення, учасники "перевиховних" молодіжних організацій, російські заклади освіти і культури мають стати відомими на весь світ та бути притягнуті до відповідальності.
Незаконна депортація та насильницьке "перевиховання" росією дітей з окупованих територій України є актом культурного геноциду.
Щонайменше 20 тисяч українських дітей викрадено росією після початку повномасштабного вторгнення. І це лише за офіційними даними. Їх незаконно переміщують та утримують на території рф, знищуючи національну ідентичність.
Використовуйте дані Порталу для якнайшвидшого відкриття та проведення розслідувань і притягнення винних до відповідальності. Бойкотуйте освітню та культурну спільноти агресора, які стали співучасниками культурного геноциду. Говоріть та пишіть якомога більше про викрадених українських дітей. Це допоможе їх врятувати та повернути додому.
Фізичні особи Юридичні особи
 
Фізичні особи Юридичні особи
Євсєєва / Слободянюк Олена Василівна
Євсєєва / Слободянюк Олена Василівна
Виконавці викрадень
Підтримує і реалізує політику путіна щодо депортації українських дітей з тимчасово окупованих територій України. Бере участь в організованому механізмі масового викрадення, незаконної депортації та примусового переміщення українських дітей з тимчасово окупованих територій України до рф шляхом організації "оздоровлення, відпочинку та навчання" на території рф та "інтеграції" українських дітей в єдиний культурно-освітній простір та систему цивільно-патріотичного виховання рф.
Через очолювану РГО "русскій Центр" реалізує проект президентського фонду культурних ініціатив рф "Знаток русского Донбаса 2.0", направлений на "занурення молоді та дорослого населення Донбасу у культурно-історичний контекст росії".
Тісно співпрацює з окупаційною владою так званої "ДНР".
Ковтун Людмила Михайлівна
Ковтун Людмила Михайлівна
Організатори депортації
Як представник окупаційної влади підтримує і реалізує політику путіна щодо депортації українських дітей з тимчасово окупованих територій України до рф. Бере участь в організованому механізмі масового викрадення, незаконної депортації та примусового переміщення українських дітей з тимчасово окупованих територій України до рф та ТОТ України під виглядом "оздоровлення, відпочинку та навчання", сприяє "інтеграції" дітей з тимчасово окупованих територій України в єдиний культурно-освітній простір та систему цивільно-патріотичного виховання рф.
Реалізує проект освітньої програми "Університетські профільні освітні зміни" міністерства просвітництва рф та міністерства науки і вищої освіти рф, в рамках якого відбувається незаконне вивезення українських дітей до російських регіонів.
Понад:
562
вбитих дітей
1 474
поранених дітей
19 546
викрадених дітей
Станом на: 24.07.2024
Війна і Санкції 2024